CiddiGazete - Para aklama haberleriyle gündeme gelen sosyal medya ünlüsü Dilan Polat, neredeyse tüm hayatını sergilediği Instagram sayfasını kapattı.

Mal varlıklarına da el konulan Dilan Polat'ın kozmetik şirketi de bakım çalışmasını gerekçe göstererek satış yapmayı durdurdu. Başsavcılık dün, Dilan-Engin Polat çiftine yurt dışı yasağı konduğunu açıkladı.

Soruşturma, Dilan Polat'ın eski ortağı Nez Demir'in güzellik merkezine de sıçradı. Demir'in de mal varlığına el konuldu.

MSB'den 3 şehit haberi MSB'den 3 şehit haberi

DAHA ÖNCE "YOK ÖYLE BİR ŞEY" DİYORDU

Daha önce mal varlığına el konulmadığını iddia eden Nez Demir Instagram hesabından yeni bir açıklama yaparak "Arkadaş kurbanıyım. Yeni şirketlerimin ismi geçen şirketlerle ilişkisi yok. 3 yıl önce olan ortaklıkta da bir sıkıntı yok. Devlet de diyor ki inceleyene kadar tedbirimi bir koyayım. Peki benim buradaki mağduriyetim ne olacak? Böyle şeylerin içinde olmak bile onur kırıcı benim için. Ben bu incelemenin herkesten daha çok hızlı sonuçlandırılmasını istiyorum. Bana tedbir geldi, 40 yıllık esnaf babama geldi. Ben maaş ödüyorum, kira ödüyorum... Bütün yetkililere rica ediyorum, beni gözaltına da alabilirler, ifadeye de çağırabilirsiniz, koşa koşa gelirim lütfen" diyerek gözyaşı döktü.