CiddiGazete- Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, halsizlik şikayeti nedeniyle hastaneye kaldırıldı. Cengiz’e ilk olarak coronavirüs testi yapıldı.

Testin sonucu negatif çıkan başkan Mustafa Cengiz’e üç ünite kan verildi. Pazartesi günü PET çekimi yapılacak olan Cengiz’in, gözetim altında tutulacağı öğrenildi.

Galatasaray’da daha önce Teknik Direktör Fatih Terim, İkinci Başkan Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay’da coronavirüs tespit edilmiş, üç isim de tedavilerinin ardından taburcu edilmişti.

GALATASARAY'DAN AÇIKLAMA

Galatasaray Kulübü, konuyla ilgili açıklama yaptı. Açıklamada, "Başkanımız Sayın Mustafa Cengiz, halsizlik ve kilo kaybı şikâyeti nedeniyle bugün hastaneye yatırılmıştır. Gerekli tahlil ve tetkiklerin yapılmasının ardından rahatsızlığının koronavirüs ile alakalı olmadığı tespit edilmiştir. Şu ana kadar kendisine iki ünite kan verilmiş olup, tedavisine hastanede devam edilmesine karar verilmiştir. Başkanımızın teşhis ve tedavi süreciyle ilgili gelişmeler gerektiğinde kamuoyuyla paylaşılacaktır. Kendisine geçmiş olsun dileklerimizi iletir, acil şifalar dileriz" denildi.