CiddiGazete- Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, Cumhuriyet'i ve Atatürk'ü hedef alan konuşmalarıyla bilinen sözde imam Halil Konakcı'ya cevap verdi.

Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şöyle dedi:

"İmam taklidi yapan bir provakatör, Atatürk ve Türk düşmanı bir alçak, Yunan ordusunun at uşaklığını yapan hain ve sahte din adamlarının aşığı, Hatay'ı Türk milletinin elinden almaya çalışanların elemanı Halil Konakçı bana hakaret etmiş: Bu imanı şüpheli 21. Yüzyıl Lawrencı benimle ilgili iyi bir şey söylendiği sürece sorun yok. Bir de korkusundan 5 polis ile gezmesine bayılıyorum. Bana 'IŞID size suikast yapacaktı' haberi yollayıp 1 koruma polisi veren Ankara Emniyet Müdürlüğü'nü de çok iyi anlıyorum."

NE DEMİŞTİ?

Halil Konakcı sosyal medya hesabında halk arasında yaptığı bir konuşmadan kesit paylaşarak Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'ı hedef almıştı.

"Kurgulanan 'İslamsız Türklük ve ırkçılık' oyununu 'Müslümanlığımız ve Kardeşliğimiz' bozacak" ifadeleriyle paylaşılan videoda Konakçı, Özdağ'a yönelik şöyle konuştu:

Kampanya parasını nereden yoldun Kampanya parasını nereden yoldun

"Türk demek Müslüman demektir, aklınızı başınıza alacaksınız. Türkiye'de çok kirli bir oyun oynanıyor. İslamsız bir Türklük kurgulamaya çalışıyorlar. İslamsız! Bunu başarabilir misiniz ulan sen zibidi. O biliyor. İsim söylemeye gerek yok, onlar biliyor sıfatlarını."