AKP'li müdüre MHP'den tepki!

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü görevini vekaleten yürüten Dr. Hüseyin Sarıkaya’nın sosyal medya paylaşımlarına Cumhur İttifakı'nın MHP kanadından sert mesaj geldi

AKP'li müdüre MHP'den tepki!

CiddiGazete

Çankırı İl Sağlık Müdürlüğü görevini vekaleten sürdüren Dr. Hüseyin Sarıkaya’nın sosyal medya paylaşımlarına, Cumhur İttifakının MHP kanadından sert mesaj geldi. Son günlerde Çankırı’da AKP ve MHP yetkililerinin yerelde karşı karşıya geldiği açıklamalara bir yenisi daha eklendi. MHP Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akbaba, Sağlık İl Müdürü Sarıkaya’nın, AKP'li bazı yöneticilerle birlikte yemek yerken çektirip yayımladığı fotoğrafa ve kullandığı ifadelere tepki gösterdi.

Akbaba, "Sağlık İl Müdürünün Facebook paylaşımı çok manidar. Sanki bir Kurumun İl Müdürü değil, AK Parti Sağlık İl Müdürlüğü temsilcisi gibi...” yorumunda bulundu.

DEVLET BAHÇELİ DUYMASIN!

Sarıkaya’nın siyaset yaptığını anımsatan Akbaba, “Sayın Müdür! Sırasıyla methiyeler saydığın parti temsilcileri ile birlikte, rezalet derecesine varan sağlık teşkilatınızın ve büyük sağlık ocağı durumuna düşen Devlet Hastanemizin bir an önce 85 bin nüfuslu bir şehrin Devlet Hastanesi konumuna getirmenizi memleketimiz adına sizlerden bekliyor, teşekkürlerinizin karşılığı hizmet olarak dönmesini canı gönülden temenni ediyorum. Unutmayınız ki; bu memleket sizden siyaset değil, sağlık alanında hizmet bekliyor” ifadelerine yer verdi.

Kaynak: Çankırı Postası

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 11:50
YORUM EKLE