Akşener hangi suyu kastetti?

İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, Meral Akşener’in "Su içerken dikkatli olun" sözleriyle ne kastettiğine ilişkin soruya, “Bu konuyla ilgili şeyi biz tamamlayamayız, bilemeyiz onu” cevabını verdi

Akşener hangi suyu kastetti?

CİDDİGAZETE

Ankara'da özel bir hastanede viral enfeksiyon nedeniyle 2 gündür tedavi gören İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, taburcu edildi. Akşener, hastane çıkışında basın mensuplarına "Su içerken dikkatli olun" dedi.

Akşener'in sağlık durumu hakkında konuşan İYİ Parti Genel Sekreteri Uğur Poyraz, "Yapılan tetkiklerinde viral bir enfeksiyon olduğu tespit edildi, tedavisi tamamlandı. Bugün de kendisini istirahat etmesi için evine uğurladık. Birkaç gün istirahat edecek. Sonra tekrar yoğun bir yasama dönemi başladığı için tekrar genel merkezde ve Meclis çalışmalarında bulunacak" diye konuştu.

'VİRAL BİR ENFEKSİYON'

Poyraz, Akşener'in, 'Su içerken dikkatli olun' açıklamasında kastının şebeke suyu olup olmadığına ilişkin, "Bu konuyla ilgili şeyi biz tamamlayamayız, bilemeyiz onu. Sanıyorum şebeke suyundan ziyade tüm bu yıkamalarla ilgili özellikle meyve sebze yıkamalarıyla ilgili dikkatli olunması gerektiğini düşünüyoruz. Doktorların bize bahsettikleri detaylar bununla ilgili. Genel başkanımızın bu anlamdaki açıklamasını doktorların kendine verdiği bilgi üzerine olmuştur. Şu an bu viral bir enfeksiyon. Bu şikayetle gelen birçok hastalar olmuş bununla ilgili sadece bilgi verdiler" diye konuştu.

Poyraz, Akşener'in yarın yapılacak 27'nci dönem İkinci Yasama Yılı Resepsiyonu'na katılamayacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 01 Ekim 2019, 02:57
YORUM EKLE