Ankaralı seçmene ‘4.5 yıl’ şantajı!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 31 Mart seçimlerinde AK Parti Ankara adayı Mehmet Özhaseki'nin kazanamayacağını anlayınca, kendi görev süresini hatırlatıp oy istedi

Ankaralı seçmene ‘4.5 yıl’ şantajı!

Seçim hazırlıkları kapsamında yaptığı mitinglerine, Gölbaşı’ndaki toplu açılış töreniyle devam eden AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, çok konuşulacak açıklamalarda bulundu.

“Güvenmiyorum” dediği anketlerde Cumhur İttifakı’nın Ankara adayı Mehmet Özhaseki geride çıkınca, dinleyicilere kendi görev süresini hatırlattı.

Erdoğan, “Bu kardeşiniz 4,5 yıl daha cumhurbaşkanı mı? Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz? İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı’nı hem de Ankara’yı daha da kalkındıracağız” ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan’ın konuşmasından satırbaşları:

Son 2 ayda Ankara’daki yedinci mitingimizi Gölbaşı’nda yapıyoruz. Bu güzel ilçemize yaptığımız ziyareti toplu açılış töreni il bir hizmet şölenine dönüştürelim dedik. Bugün burada toplam bedeli 306 milyon lira olan 29 kalem eser ve hizmetin açılışını yapacağız.

Bu kardeşiniz 4,5 yıl daha cumhurbaşkanı mı? Sesiniz az geldi yoksa farklı bir şey mi düşünüyorsunuz?

İnşallah Mehmet ve Ramazan kardeşimiz de burada büyükşehir ve ilçe belediye başkanlığı yapacak mı? El ele verip hem Gölbaşı’nı hem de Ankara’yı daha da kalkındıracağız. Bugüne kadar 70 milyon TL’lik yatırımla Mogan’ı büyük oranda temizledik. Eğitim yatırımları da şehrimize kazandırdığımız diğer hizmetlerdir.

Kanal Ankara projesi ile şehrimize gerçekten çok farklı bir eser kazandırıyoruz. Bu projenin temelini çok yakında atıyoruz. Konya yolu boyunca inşa ettiğimiz köprülü kavşaklar hayırlı olsun.

Uzay sistemleri entegrasyon ve test merkezini Gölbaşı’nda kurduk. Bunu CHP kıskanıyor, "Ne işi var" diyor.

Türkiye gibi çevresinde dünyanın tüm güçlerinin hesap yaptığı bir coğrafyada her seçim bir beka seçimidir.

Ülkemizin tökezlemesini bekleyen terör örgütleri tüm umutlarını 31 Mart’a bağlamaktadır.

Sizler bu seçimde sadece belediye başkanlarını seçmekle kalmayacaksınız tüm hesapları bozacaksınız.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner95

banner84