Bahçeli de EYT'lileri yalnız bıraktı

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili bir soruya ''Hükümetin tavrını destekliyoruz'' dedi

Bahçeli de EYT'lileri yalnız bıraktı

CiddiGazete

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili bir soruya ''Hükümetin tavrını destekliyoruz'' dedi.

Eylül ayında geçirdiği rahatsızlık nedeniyle tedavi gören ve bu süreçte çalışmalarına ara veren Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, uzun bir aranın ardından bugün ilk kez Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geldi. Partisinin grup toplantısı nedeniyle TBMM’de bulunan Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, gruptaki konuşmasının ardından, Meclis kulisinde oturan Bahçeli ile sohbet etti.

Devlet Bahçeli gazetecilerin, Emeklilikte Yaşa Takılanlar (EYT) ile ilgili bir soruya, ”Hükümetin tavrını destekliyoruz. Sayın Cumhurbaşkanı ve hükümetinin de değerlendirmesi Türkiye açısından bize göre isabetli olmuştur” diye cevap verdi.

Öte yandan MHP'nin seçim beyannamesinde, "Emekli aylıklarındaki eşitsizliklerin giderilmesi, refah payının yükseltilmesi, emeklilikte yaşa takılan kardeşlerimizin mağduriyetinin giderilmesi" ifadesi yer alıyordu.

Güncelleme Tarihi: 20 Kasım 2019, 01:51
YORUM EKLE
YORUMLAR
OSMAN TURAN
OSMAN TURAN - 1 yıl Önce

SİZİN VERGİNİZE?