Bahçeli'den başsağlığı mesajı

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın'ın cenaze törenine katılamayan Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, Twitter'dan başsağlığı mesajı yayımladı

Bahçeli'den başsağlığı mesajı

CİDDİGAZETE

Dün gece hayatını kaybeden MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın oğlu Turan İlteber Yalçın, bugün ikinci namazına müteakip kılınan cenaze namazının ardından Ankara Karşıyaka Mezarlığı'na defnedildi. Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, rahatsızlığından dolayı cenaze törenine katılamadı. Bahçeli, Twitter'dan yayımladığı mesajında, Turan Yalçın'a rahmet diledi.

Bahçeli'nin Twitter paylaşımları şöyle:

"Teşkilat İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız, çok değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın emek emek büyütüp yetiştirdiği tertemiz evladı Turan İlteber Yalçın’ın elim bir kaza sonucunda hayatını kaybetmesinden gerçekten de büyük bir üzüntü duydum.

"ACISINI YÜREKTEN PAYLAŞIYORUM"

Evladımızın acısı yalnızca ailesinin değil hepimizin müşterek acısıdır. Elbette hüzün dönemleri bölüşüldükçe zayıflayacak, kasvetli ve kederli günler paylaşıldıkça azalacaktır. Değerli dava arkadaşım Prof. Dr. Edip Semih Yalçın’ın ve ailesinin acısını yürekten paylaşıyorum.

"BAŞSAĞLIĞI DİLEKLERİMİ İLETİYORUM"

Merhum Turan İlteber evladımıza Cenab-ı Allah’tan rahmetler niyaz ediyor, mekânı cennet olsun diyorum. Başta Genel Başkan Yardımcımız Prof. Dr. Edip Semih Yalçın olmak üzere muhterem ailesine ve camiamıza sabır, metanet ve başsağlığı dileklerimi iletiyorum."

YORUM EKLE