Bahçeli hastaneye kaldırıldı

SON DAKİKA! Devlet Bahçeli hastaneye kaldırıldı... Sağlık durumu hakkında hastaneden açıklama bekleniyor...

Bahçeli hastaneye kaldırıldı

CİDDİGAZETE

Cumhur İttifakı ortağı Devlet Bahçeli, 2016 yılında Gebze'deki özel bir hastanede kalp ameliyatı olmuştu. Bahçeli'nin sağlık durumu hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi.

Bahçeli'nin rutin kontrolleri için mi acil bir sağlık sorunu için mi hastaneye gittiği yapılacak resme açıklamadan sonra belli olacak.

Öte yandan parti içinden aldığımız bilgilere, göre sabah saatlerinde Başkent Hastanesi'ne giden Devlet Bahçeli'nin rutin kontrollerini yaptırdığı ifade edildi.

"MİDE BULANTISI ŞİKAYETİYLE HASTANEYE GELDİ"

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın hastane önünde şu açıklamayı yaptı: "Bugün sabah saatlerinde Sayın Genel Başkanımız mide bulantısı şikayetiyle hastaneye geldi. Kendisinin tetkikleri yapıldı. Beyin kanaması veya kalp hastalığıyla ilgili hiçbir problemi yok. Şuuru açık, konuşabilen bir durumdadır. İstirahat etmektedir. Sayın Genel Başkanımızın sağlık durumu iyi ve mükemmel durumdadır."

Öte yandan Bahçeli'nin anjiyo olduğu, Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi D Blok 6. katta müşade altında tutulduğu, hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 23 Eylül 2019, 16:23
YORUM EKLE