Belediye başkanının testi pozitif çıktı!

Osmaniye'nin Düziçi İlçe Belediye Başkanı Alper Öner, kendisinin ve babasının coronavirüs testinin pozitif çıktığını açıkladı. Öte yandan Ünye Kaymakamı ve Belediye Başkanı'nın da testleri pozif çıktı

Belediye başkanının testi pozitif çıktı!

CiddiGazete- Düziçi Belediye Başkanı Alper Öner, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

- Sevgili hemşerilerim. Yoğun çalışma tempomuzda değişik ortamlarda çok fazla kişiyle zorunlu olarak temasımız nedeniyle, babam İsmail Hakkı Öner'in ve benim korona virüs testimiz pozitif çıkmıştır.

- En hafif belirtide, başkasına bulaşma riskini gözeterek 3 gün önce başlattığım kişisel tecridim, 18 ağustosta konan teşhisle 14 gün hastanede devam edecek ve Allah'ın izniyle sağlığımıza yeniden kavuşacağız.

- Bu süreçte tarafımla sürekli iletişimde bulunacak olan başkan vekilim, başkan yardımcım, müdürlerimiz ve her kademede personelimiz, görevlerini eksiksiz yerine getirecektir.

- Bu vesileyle hemşerilerimi sosyal mesafeye, maske kullanımına, hijyen kurallarına uymaya ve mümkün olduğunca evde kalmaya davet ediyor, sağlıklı günler diliyorum.

Öte yandan Ordu'nun Ünye ilçe Kaymakamı Ümit Hüseyin Güney ile Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı'nın da covid-19 testleri pozitif çıktı.

Güncelleme Tarihi: 18 Ağustos 2020, 23:10
YORUM EKLE