Davutoğlu tabelalarını hazırladı

Eski Başbakan, "Serok Ahmet" lakaplı Ahmet Davutoğlu'nun, partisini 16 Aralık’ta İçişleri Bakanlığı'na bildireceği haberi kesinleşti. Parti logosu olarak güneş figürünün beğenildiği öğrenildi

Davutoğlu tabelalarını hazırladı

CiddiGazete

Yeni parti kurma çalışmalarında sona gelen Ahmet Davutoğlu, kurucu olarak düşünülen isimlerle Bolu'da kampa girdi. Partinin 16 Aralık'ta resmen kurulması planlanıyor. 50'ye yakın ilde teşkilat kuracak isimler de belirlendi. Parti logosu olarak güneş figürünün beğenildiği öğrenildi.

AKP eski milletvekilleri Selçuk Özdağ, Ayhan Sefer Üstün, Feramuz Üstün, Abdullah Başçı ve Ulaştırma eski Bakanı Feridun Bilgin de partinin kurucular kurulunda yer alacak.

Bilgin aynı zamanda AKP Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki'nin de bacanağı...

12 Eylül döneminde cezaevinde yatmış olan Selçuk Özdağ ise hem MHP, hem İYİ Parti, hem de BBP'teki "ülkücüleri" Ahmet Davutoğlu'nun partisine yönlendirmek için yoğun bir çalışma sürdürüyor.

Güncelleme Tarihi: 03 Aralık 2019, 16:57
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kemal yuksel
Ali Kemal yuksel - 1 yıl Önce

Parti kurmakta siyaset yapmakta elbette özgürdür yanliz ülkenin birlik beraberliğe bukdar ihtiyaç duyduğu bu zamanda sinsice böyle bir hareket yanlıştır. AKP ve ekibi 2023 vizyonuyla yola çıktığında son demlerde böyle içinde gizlenmiş sahtekarlar in oldugunuda biliyordu şu anda olduğu gibi cumhur başkanımız ve şimdiki sağlam kadrosu Mevlam yolunuzu açık etsin son olarak ihsanlah ilerde sağlam ekip dediğim için millet olarak uzulmeyiz