Devlet Bahçeli sefere çıktı

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, AKP'nin hezimet yaşadığı İstanbul seçimi nedeniyle ertelediği teşekkür turlarına bugün Söğüt’ü ziyaret ederek başlıyor

Devlet Bahçeli sefere çıktı

CİDDİGAZETE

31 Mart seçimlerinde 1 büyükşehir, 10 il, 133 ilçe ve 89 belde olmak üzere toplam 233 belediye kazanan MHP, özellikle ortağı AKP ile ayrı ayrı aday çıkardığı yerlerde büyük başarı elde etmişti.

Seçimlerin ardından Bahçeli, yeni kazandığı belediyelere teşekkür gezileri düzenleyecekti. Ancak Yüksek Seçim Kurulu (YSK) tarafından verilen İstanbul seçiminin yenilenmesi kararının ardından Bahçeli, teşekkür gezilerini ertelemişti.

TEŞEKKÜR TURLARINA BAŞLADI

Bugün teşekkür turuna başlayacak MHP Genel Başkanı Bahçeli, 31 Mart seçimleri öncesinde de ilk durak olarak seçtiği Osmanlı İmparatorluğu’nun temellerinin atıldığı Bilecik’in Söğüt ilçesine geliyor. Aynı gün Kütahya’ya geçecek olan Bahçeli, daha sonra Kastamonu ve Çankırı’yı ziyaret edecek. Yarın saat 12.30’da Kastamonu İl Teşkilatının Kadı Dağı’nda karşılayacağı Bahçeli, saat 13.00’de belediyeyi ziyaret edecek.

HALKA HİTAP EDECEK

Kastamonu'da saat 13.30’da halka hitap edecek olan Bahçeli, daha sonra Çankırı’ya geçecek. Saat 16.00’da Çankırı İl Teşkilatının karşılayacağı Bahçeli, saat 16.15’te belediyeyi ziyaret edecek ve saat 17.00’de de halka hitap edecek.

Güncelleme Tarihi: 13 Temmuz 2019, 16:39
YORUM EKLE