'Enver Altaylı'yı vurması lazımdı!'

Mustafa Çalık, İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun babası Orhan Kavuncu'nun FETÖ'cülerle bir araya geldiği yemekteki fotoğrafı değerlendirirken ilginç ifadeler kullandı

'Enver Altaylı'yı vurması lazımdı!'

CiddiGazete- İyi Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu'nun FETÖ iltisakı iddiaları tartışılırken, aile bireylerinin ilişkileri de gündeme geldi.

Gizli servislere çalışan ve şu an cezaevinde olan dayısı Enver Altaylı ile babası Orhan Kavuncu'nun FETÖ'cülerle bir araya geldiği yemeğin fotoğrafları, tartışma zemininde delil olarak sosyal medyada paylaşıldı.

Ülkücü camianın tanıdığı isimlerden Mustafa Çalık'a bir takipçisi, "@mustafacalikitc Saygideger Hocam, Bu fotografa bir yorumunuz olur mu?" diye sordu ve ikinci tweette de "Enver Altaylı polislere akıl almaz bir söz söylemiş: Siz beni alarak BND’yi (Alman istihbaratı) karşınıza aldığınızın farkındasınızdır umarım" ifadelerini paylaştı.

Çalık, takipçisinin sosyal medya paylaşımını alıntılayarak şu cevabı verdi:

O. Kavuncu arkadaşımızdır, ülkücüdür, BBP'de yıllarca beraber çalıştık. FETÖ'cülük ithamına hiç inanmam; ama, muhit mevzuunda dikkatli değildir; yani adam seçmez pek. Doğrusu, adamdan da fazla anlamaz, anlasaydı zâten E. Altaylı gibi bir k.biraderi çoktan vurmuş olması lâzımdı.

Güncelleme Tarihi: 24 Ekim 2020, 15:24
YORUM EKLE