Erdoğan'dan dikkat çeken paylaşım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basketbol oynarken bir videosunu paylaştı. Videonun dış basında çıkan "Erdoğan'ın sağlığı kötü" haberlerinin ardından dolaşıma sokulması dikkat çekti

Erdoğan'dan dikkat çeken paylaşım

CiddiGazete- Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, basketbol oynarken bir videosunu paylaştı. Videonun dış basında çıkan "Erdoğan'ın sağlığı kötü" haberlerinin ardından yayımlanması dikkat çekti.

Erdoğan, Twitter'dan paylaştığı farklı günlerde çekilip kolaj haline getirilen 3 dakikadan uzun videosuna "Sağlık için spor yapmak çok çok önemli. Ben de haftada üç gün spor yapmaya gayret ediyorum. Harekette bereket vardır" şeklinde bir not düştü.

"BEN KAÇ YAPTIM?"

Videoda Erdoğan'ın Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Kasapoğlu'na "Ben kaç yaptım" dediği duyuluyor. Kasapoğlu, Erdoğan'a "27" şeklinde cevap veriyor.

ALTUN DA PAYLAŞTI

Erdoğan, geçen hafta danışmanları ve bazı bakanlarla basketbol oynamış, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın buna ilişkin paylaşımlarda bulunmuştu.

Altun'un dünkü paylaşımında, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın basket attığı bir anın görüntüsü yer almıştı.

Fahrettin Altun, "Evet, devamı yarın @RTErdogan'da" ifadesini kullanarak, Cumhurbaşkanı resmi Twitter hesabını işaret etmişti.

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2021, 14:30
YORUM EKLE