Erdoğan ve Akşener ne konuştu?

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in 30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonunda ne konuştuğunu İYİ Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu açıkladı

Erdoğan ve Akşener ne konuştu?

CİDDİGAZETE

30 Ağustos Zafer Bayramı resepsiyonuna katılan İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener ile Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ayaküstü sohbetini gösteren fotoğrafa ilişkin İYİ Parti İstanbul Milletvekili ve Parti Sözcüsü Yavuz Ağıralioğlu’ndan açıklama geldi.

Resepsiyonda Meral Akşener’in yanında bulunan Ağıralioğlu, Erdoğan ve Akşener’in kısa sohbetine ilişkin detayları anlattı.

Ağıralioğlu, “Cumhurbaşkanlığı nezaretinde yapıldığı için herkese ‘merhaba’ dediler. ‘Hoş geldiniz’, ‘iyi bayramlar’ dediler. Hasbihal ettiler, çalışmaların nasıl gittiği vs. konuşuldu. Emine Hanım ile hasbihal ettiler. Özel bir şey konuşulmadı” dedi.

Ağıralioğlu, “Erdoğan ve Akşener’in samimi bir fotoğraf verdikleri” yorumları için ise “Eskiden tanışıyorlar, 30 yıllık hukukları var. Milli bayramda siyasi kavga olacak hali yok” cevabını verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’nde 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla resepsiyon vermişti. Resepsiyonda Cumhurbaşkanı Erdoğan ve İYİ Parti Genel Başkanı Akşener’in kısa sohbetine ilişkin basına yansıyan fotoğraf dikkat çekmişti.

Güncelleme Tarihi: 01 Eylül 2019, 15:47
YORUM EKLE