FETÖ'cüler Ümit Özdağ'a savaş açtı

FETÖ iltisaklı sosyal medya hesaplarından ve internet sitelerinden, İstanbul Milletvekili Ümit Özdağ'a organize saldırı başladı

FETÖ'cüler Ümit Özdağ'a savaş açtı

CiddiGazete- İyi Parti İstanbul Milletvekili Prof. Dr. Ümit Özdağ, yaptığı açıklamaların ardından FETÖ'cülerin hedefi oldu.

Özdağ'ın İyi Parti İstanbul İl Başkanı Mehmet Satuk Buğra Kavuncu'yla ilgili değerlendirmesinin ardından Türkiye'den mahkeme kararıyla erişime kapalı internet siteleri üst üste haber yapmaya başladı.

FETÖ iltisaklı sosyal medya hesapları da bunları paylaşarak, Ümit Özdağ'ı "ETÖ" dedikleri hayali bir örgütle ilişkilendirmeye çalıştı.

SALDIRILAR ORGANİZE

CNNTürk'teki açıklamalarından sonra sessizliğini koruyan Ümit Özdağ, FETÖ'cü hesaplardan yapılan paylaşımları alıntılayarak şu ifadeleri kullandı:

- FETÖ hesaplarının yaptığım açıklama sonrasında organize bir şekilde sosyal medya üzerinden beni hedef göstermesi ve tepki vermesi dikkat çekici.

- Saldırıların beni hedef alması, doğru yolda olduğumuzu kanıtlar nitelikte...

HAFTA İÇİNDE 2. BOMBA İDDİASI

Öte yandan Özdağ'ın, hafta içinde bir açıklama daha yapacağı öğrenildi. Ümit Özdağ'ın bu açıklamasında, kamuoyuyla bazı belgeleri paylaşacağı iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 26 Ekim 2020, 15:07
YORUM EKLE