İYİ Parti'de Seymen de grup kurdu!

"Çerkez Açılımı"yla büyük tepki çeken İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen, Twitter'dan yaptığı paylaşımda, "ekibiyle" bir araya geldiği toplantıyı duyurdu!

İYİ Parti'de Seymen de grup kurdu!

CİDDİGAZETE

İYİ Parti'deki gruplara bir yenisi daha eklendi! "Çerkez Açılımı"yla özellikle Türk milliyetçilerinden büyük tepki alan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Hasan Seymen'in istifa ettiği iddia edilmişti. Hasan Seymen, Sonsöz Gazetesi'ne vermiş olduğu, Ciddigazete'de de yayımlanan röportajında, "Takdiri Genel Başkan Meral Akşener'e bırakıyorum" ifadesini kullandı. Seymen'in röportajında, Akşener'in kendisine "beklemesi" yönünde telkinde bulunduğu da belirtildi. Bunun üzerine Hasan Seymen, parti içinde kendisine yakın isimlerle bir araya geldi.

Seymen, "ekibiyle" yaptığı toplantıyı duyuran bir partilinin Twitini, "Hiç birimiz şahsi ikbal peşinde değiliz. Yorulmak ve yılmak kitabımızda yok" sözleriyle paylaştı.

YENİ EKİP, MERAL AKŞENER'İ 'KORUMAYA' ALDI!

Metehan Kutlu isimli partili attığı twitte, "Hasan Seymen ekibinin" toplantı fotoğraflarını şu sözlerle duyurdu:

"Sayın başkanım @HasanSeymen10 liderliğinde ekibimizle bir aradaydık. Her zaman olduğu gibi bugün de kendisine desteğimiz tamdır. Biz ekip olarak şahsi ikbal peşinde koşarak @iyiparti ve @meral_aksener i yıpratmaya çalışanların da karşısında olmaya devam edeceğiz."

Güncelleme Tarihi: 07 Eylül 2019, 11:19
YORUM EKLE