İYİ Partili yöneticiye silahlı saldırı

İYİ Parti Gölcük İlçe Saymanı Yunus Çolak’ın aracına ve sahibi olduğu markete kimliği belirsiz şahıslar tarafından silahlı saldırı düzenlendi

İYİ Partili yöneticiye silahlı saldırı

CiddiGazete

Geçen hafta İYİ Parti Uşak Merkez İlçe Başkanı Hakan Savaş’a kırmızı ışıkta beklerken gerçekleştirilen silahlı saldırıdan sonra, Kocaeli Gölcük'te de benzeri bir olay yaşandı. İYİ Parti Gölcük İlçe Saymanı Yunus Çolak’ın sahibi olduğu Çolak Yapı Market isimli iş yerine dün sabah 09.30 sıralarında silahlı saldırı düzenlendi. Saldırı sırasında iş yerinde çalışan ve bir müşterinin olduğu öğrenilirken, olayda ölen ya da yaralanan olmadığı belirtildi. Aynı günün gecesi, saat 01.30 sularında ise bu kez Çolak’ın aracına yapılan ikinci silahlı saldırı sonucu aracın arka camı parçalandı.

"BİR AN ÖNCE YAKALANMALI

İYİ Parti Gölcük İlçe Başkanı İsmail Aynacı yaptığı açıklamada, "Bir günde iki silahlı saldırı yapılmış olmasına rağmen suçluların elini kolunu sağlayarak dolaşıyor olmalarını şiddetle kınıyoruz. Gölcük İYİ Parti İlçe Muhasibine yapılan bu çirkin saldırının faillerinin biran önce yakalanarak adaletin tecelli edeceğine, bu konuda Gölcük İlçe Emniyet Müdürlüğümüzün saldırı ile alakalı titiz bir çalışma yaparak parti üyelerimizi ve kamu vicdanını rahatlatacağına inancımız tamdır" dedi. 

Kaynak: Kocaeli Gazetesi

Güncelleme Tarihi: 26 Aralık 2019, 23:58
YORUM EKLE