Mansur Yavaş bayramda tatil yapmadı

Seçim döneminin ardından yoğun bir çalışma temposu içerisine giren Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı, tatil yerine, İngiltere'ye gidip 'yeşil enerji' projesi üzerine görüşmeler yaptı

Mansur Yavaş bayramda tatil yapmadı

CİDDİGAZETE

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, Ramazan'ın son günlerinde gittiği İngiltere'de de çalışmalarına devam etti. Bayramda tatil yapmayan Yavaş, Ankara'nın yaşam kalitesini yükseltmek için 'yeşil enerji' üzerine İngiltere'de görüşmeler gerçekleştirdi.

Başkan Mansur Yavaş, "yeşil enerji" projelerine ilişkin Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile gerçekleştirdiği çalışmayı, Twitter hesabından duyurdu.

BİLGİ ALIŞVERİŞİNDE BULUNULDU

Yavaş, "Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk" ifadelerini kullandı.

Başkan Mansur Yavaş'ın paylaşımı şöyle: "Birleşik Krallık‘ta Barking Dagenham Belediye Başkanı Darren Rodwell ile yeşil enerji konusunda bilgi paylaşımında bulunduk. Londra İşçi Partisi Milletvekili Lyn Brown ile birlikte sosyal politika projeleri hakkında fikir alışverişi gerçekleştirdik. Londra İşçi Partisi Lideri Jeremy Corbyn ile tanışma ve görüşme fırsatı buldum."

Güncelleme Tarihi: 07 Haziran 2019, 05:41
YORUM EKLE