Metin Kıratlı'dan 'Peker' hamlesi

Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Sedat Peker'in iddiaları ve sosyal medyada kendisiyle ilgili yapılan yorumlar için ne dedi?

Metin Kıratlı'dan 'Peker' hamlesi

CiddiGazete- Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı, Sedat Peker'in kendisi hakkındaki iddiaları ve bununla ilgili yapılan yorumlara ilişkin sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Metin Kıratlı'nın açıklaması şöyle:

"Hakkımda sosyal medya üzerinden yapılan mesnetsiz ve hukuksuz beyanlara karşı iftira ve hakaret suçlarından ilgililer hakkında gerekli hukukî süreç başlatılmıştır."

NE OLMUŞTU?

Sedat Peker, yayınladığı son videosunda Suriye'de ticaret yapmak için Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı'ya gidilmesi gerektiğini iddia etmişti.

Peker, "Şimdi sizin Suriye'de ticaret yapmanız için ne yapmanız gerek biliyor musunuz? Metin Kıratlı bey var, Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı; Külliye'ye gideceksiniz. Ama böyle bir iki kamyonluk işleri söylemiyorum. Büyük, kaçak ham petrol, çay, şeker, alimünyum, bakır, ikinci el araç. Milyarlarca dolarlık para" ifadelerini kullanmıştı.

Güncelleme Tarihi: 01 Haziran 2021, 15:30
YORUM EKLE
YORUMLAR
Acil
Acil - 1 hafta Önce

YARGIYA MÜDAHALE ETTIGINIZE DAIR IDDIALARDA ARAŞTIRILSIN.