Nihal Olçok'tan seçim yorumu

Nihal Olçok, AKP'nin yenilgiyle ayrıldığı İstanbul seçimlerine dair, "Ruhun şad olsun Erol Elçok, sensiz ancak bu kadar” yorumunu yaptı

Nihal Olçok'tan seçim yorumu

15 Temmuz darbe girişimi sırasında Boğaziçi Köprüsü’nde oğlu Abdullah Tayyip Olçok ile birlikte hayatını kaybeden, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AKP’nin reklam danışmanı olan Erol Olçok’un eşi Nihal Olçok, 23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimine dair değerlendirmelerde bulundu.

Nihal Olçok, CHP’li Ekrem İmamoğlu’nun zaferi ile sonuçlanan seçim hakkında Twitter hesabı üzerinde şu paylaşımları yaptı:

“YSK resmi açıklaması yapılmadan tebrik edildi. Neyse ben aylar önce yapmıştım. Tekrar yapmama gerek var mı? Gerçi burası Türkiye bekleyip görmek lazım. Ben neler neler gördüm ve göreceğim... Gene, yine, yeniden tebrikler o zaman”

“KAYA gibi geçmişin, MAHİR bir kampanya ile ele yüze nasıl BULADI-lar hepimiz izledik. KARADENİZ böyledir, sağı solu belli olmaz. RUHUN ŞAD OLSUN EROL OLÇAK, sensiz ancak bu kadar. Koyunun olmadığı yerde, keçiye evliya çelebi derler.”

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2019, 15:21
YORUM EKLE