Sedat Peker'den 'Erdoğan' iddiası

Sedat Peker, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu. Peker, MHP'li vekillerin de ziyaretine geldiğini söyledi

Sedat Peker'den 'Erdoğan' iddiası

CiddiGazete- Sedat Peker, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Bakanı Recep Tayyip Erdoğan'a ilişkin çarpıcı bir iddiada bulundu.

Cezaevindeyken Erdoğan'ın Ceza ve Tevkifevleri Genel Müdürünü kendisini ziyarete yolladığını öne süren Peker, MHP'li vekillerinde de kendisini ziyaret ettiğini yazdı.

Peker'in açıklamaları şöyle:

1- Ak Partili troller CHP milletvekili Özgür Özer ve Veli Ağbaba'nın beni cezaevinde ziyaret etmesini gündem yapıp kafa karıştırmaya çalışıyorlar. Şahsımı MHP milletvekilleri de ziyaret etti.

2- Bu da bir şey mi? Silivri Cezaevinde yatarken ceza tevkifevleri genel müdürü beni koğuşumda ziyaret etti. Baş başa görüştük. Bu cumhuriyet tarihinde hiç olmamıştır. Ceza tevkifevleri genel müdürünü de TAYYİP AĞABEY yanıma yollamıştı. Bence bu daha iyi gündem olacak bir şey.

3- Kamera kayıtları yerindedir. Bakılıp görülebilir. Sayın ceza tevkifevleri genel müdürüyle (çok önemli bir adam) koğuşumda baş başa görüşme yaparken cezaevi savcıları, müdürleri dışarıda bekliyorlardı. Ne kadar enteresan değil mi?

Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2021, 15:26
YORUM EKLE