Selçuk Özdağ: Bağlantılar belli oldu

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, saldırı olayına karışan 7 kişiden 5'nin tutuklanması üzerine, "Bu kişilerin isim ve bağlantıları belli oldu. Birileri utanacak mı acaba? Arkası yarın" ifadelerini kullandı

Selçuk Özdağ: Bağlantılar belli oldu

CiddiGazete- Selçuk Özdağ, dün gece sosyal medya hesabı üzerinden kendisine yönelik düzenlenen saldırıya ilişkin açıklama yaptı.

Saldırının kendisine ve siyaset kurumuna yapıldığını işaret eden Özdağ, "15 Ocak günü şahsıma dolayısıyla siyaset kurumuna alçakça, kalleşçe, korkakça yapılan silahlı sopalı saldırı sonrası 7 kişiden 5 kişi tutuklandı, 2 kişi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı. Bu kişilerin isim ve bağlantıları belli oldu. Birileri utanacak mı acaba? Arkası yarın" ifadelerini kullandı.

NE OLMUŞTU?

Özdağ, 15 Ocak günü, Cuma namazına gitmek üzere evinden ayrıldığı sırada saldırıya uğramıştı. Hastanede tedavi altına alınan Özdağ'ı ziyaret eden Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, Özdağ'ın kafasına 17 dikiş atıldığını duyurmuştu.

Devlet Bahçeli, salı günü MHP'nin grup toplantısında saldırıya ilişkin, "Sicili kabarık bir siyasetçinin evinin balkonuna kamera yerleştirip kavga anını kayda aldırması, sonra da dönüp masumiyet pozuna bürünmesi, bununla da yetinmeyip 'Bana saldırdılar' çığırtkanlığına tevessül etmesi bildik bir numaradır" açıklamasını yapmıştı.

Güncelleme Tarihi: 29 Ocak 2021, 18:45
YORUM EKLE