Selçuk Özdağ'dan tahliye kararına tepki

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ’a saldıran beş şüpheli tahliye edildi. Özdağ, karara itiraz edeceklerini açıkladı

Selçuk Özdağ'dan tahliye kararına tepki

CiddiGazete- Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, kendisine saldıran beş kişinin tahliye edilmesinin ardından Pazartesi günü karara itiraz edeceklerini duyurdu.

Halk TV'den Can Coşkun'a konuşan Özdağ, "Bu karar siyasi bir karar, hukuki yönü tartışmalı" sözleriyle tepki gösterdi.

"Saldırıyla ilgili ortaya atılan iddialar son güvenlik kamerası kayıtlarıyla boşa düştü" diyen Selçuk Özdağ, "Ben bu kararı Türkiye Barolar Birliği Başkanı Metin Feyzioğlu'na üniversitelerin hukuk fakültelerine havale ediyorum" ifadesini kullandı.

ADALET BAKANI'NA "ADLİYEYİ ARAŞTIRIN" ÇAĞRISI

Özdağ, "Adliyelerle ilgili hiç iyi şeyler duymuyoruz" sözlerini kullanarak Adalet Bakanı Abdülhamit Gül'e olan biteni araştırma çağrısında bulundu.

"MHP TELAŞA KAPILDI"

MHP'nin süreçte yaptığı açıklamalara değinen Selçuk Özdağ, "Alakamız yok dediler ama Ülkü Ocakları'ndan tutuklamalar olunca savcıyı tehdit ettiler, güvenlik kamerası görüntüleriyle telaşa kapıldılar" yorumunu yaptı. Dosyanın istinafa gideceğini söyleyen Selçuk Özdağ, "Tüm bu korku ve baskılara rağmen Türkiye'de vicdanlı hakimler de var. Bu da geçer ya hu!" dedi.

Güncelleme Tarihi: 13 Şubat 2021, 20:36
YORUM EKLE