Zafer Partisi'nden ittifak açıklaması

Zafer Partisi Genel Sekreteri ve Adana Milletvekili İsmail Koncuk, ittifak konusuyla ilgili partisinin düşüncelerini paylaştı

Zafer Partisi'nden ittifak açıklaması

CiddiGazete- Zafer Partisi Genel Sekreteri İsmail Koncuk, HDP konusunda hem iktidara, hem muhalefete vurdu ve ittifak konusunda parti görüşünü aktardı.

"Bugünlerde HDP'ye meşruluk güzellemesi yapanlar, HDP'nin eski çözüm ortağı, AKP ile de aynı çizgiye gelmiştir" diyen İsmail Koncuk'un ciddigazete.com'a yaptığı açıklama şöyle:

- "İktidar olmak için her boyayı boyanır!" dediğimiz bu yapıların gerçek yüzü bir bir ortaya çıkmaktadır. Seçim yaklaştıkça, görmediğiniz nice üslup ve tavrı görmeye hazır olun.

- Bu kafa, bir bakarsınız Atatürkçü, bir bakarsınız millici, bir bakarsınız milliyetçiyiz diye ortaya atılır, ancak ilkesizlik, faydacılık, ortak, temel davranış şekilleridir. Aslında her şey olmak istenirken, hiç bir şey olamamak bunların asıl marazıdır!

- Aynı senaryoyu, farklı aktörlerin oyunu ile, daha kaç defa seyredecek, kaç defa hayal kırıklıkları yaşayacağız?

- Zafer Partisinin tek dayanak noktası, milletimizin yüksek ferasetidir. Bunun için, "Türk milleti ile ittifak yapacağız" diyoruz.

Güncelleme Tarihi: 26 Eylül 2021, 13:08
YORUM EKLE
YORUMLAR
Recep
Recep - 3 hafta Önce

çok doğru bir saptama aynen katılıyorum