Efsane isim Erhan Önal son yolculuğuna uğurlandı

Türk futbolu ve Galatasaray'ın unutulmaz isimlerinden Erhan Önal, Bornova Kent Mezarlığı'nda düzenlenen tören sonrası toprağa verildi

Efsane isim Erhan Önal son yolculuğuna uğurlandı

CiddiGazete- Hayatını kaybeden Türk futbolu ve Galatasaray'ın efsane isimlerinden Erhan Önal bugün son yolculuğuna uğurlandı. Önal için Bornova Kent Mezarlığı'nda tören düzenlenirken, cenaze namazı da salgın koşulları nedeniyle kabristanda kılındı.

Sevenlerinin gözyaşları arasında ebediyete uğurlanan Erhan Önal'ın cenazesine eski takım arkadaşları Arif Kocabıyık, Metin Yıldız, Hayrettin Demirbaş ve çok sayıda Galatasaray taraftarı da katıldı. Erhan Önal'ın oyunculuk yapan kızı Bige Önal'ın ayakta durmakta zorlandığı ve gözyaşlarına hakim olamadığı gözlendi.

Cenaze törenine katılan Erhan Önal'ın eski takım arkadaşlarından Arif Kocabıyık, "Adam gibi adamı kaybettik. Hem iyi futbolcuydu, hem iyi adamdı. Erken ayrıldı aramızdan, herkes gibi çok üzgünüz. Doğmak kadar ölmek de hayatın gerçeği" derken, Metin Yıldız ise duygularını söyle dile getirdi:

"Türk futbolunun başı sağ olsun. Çok değerli bir arkadaşımızı kaybettik, çok üzüntülüyüz. Burada olması gereken birçok insan maalesef burada değil. Herhalde bu durum pandemiden olsa gerek. Çok sevdiğimiz bir kardeşimizdi Allah mekanını cennet eylesin."

Galatasaray'ın, Erhan Önal'ın da yer aldığı kadrosunda kaleci olarak görev yapan Hayrettin Demirbaş ise "Gerçekten çok üzgünüz. Erhan ağabeyi çok seviyorduk, 7-8 senemiz beraber geçti. Büyük başarıları beraber gördük, ondan öğrendiğimiz çok şey vardı. Onu burada böyle görmek bizi yıktı ama hayat böyle işte" diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 18 Mart 2021, 16:51
YORUM EKLE