CiddiGazete- Sedat Peker, daha önceki sosyal medya paylaşımında AKP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Korkmaz Karaca'nın, Avusturya'da tutuklu bulunan Sezgin Baran Korkmaz tarafından tahsis edilen Audi A8 aracı kullandığını söylemişti.

Peker'in yer, tarih ve araç modeli vermesi üzerine Korkmaz Karaca, iddiayı kabul etmek zorunda kalmıştı.

Sedat Peker, bugün yaptığı paylaşımlarda Korkmaz Karaca'yla ilgili iddialarına devam ederken, bu kez CHP eski genel başkanı Deniz Baykal'ı da zora sokacak iddialarda bulundu.

Peker, Karaca'nın hızlı yükselişini ve kirli ilişkilerini yazdı. Sedat Peker'in çok ses getirecek iddiaları şöyle:

1- korkmaz karaca, ben söz verdim mi tutarım biliyorsun. Bugün seni kibrit kutusuna sokacağım. süslü süleymanın, doncu süleymanın arkadaşı olmak seni kurtaramayacak.Ak Parti yerel yönetimler başkan yardımcısı olman da seni kurtaramayacak .

2- doncu sülünün arkadaşı korkmaz karaca, sen maltepede sıradan bir evde otururken nasıl oldu 4 5 senede Çekmeköy’ün süper lüks villalarından birinin sahibi oldun?

3- 5 6 sene evvel Bakırköy eski belediye başkanı Ünal Erzek başta olmak üzere tüm CHP’li isimlerden sinyalcilik yaparken bu zenginliğe nasıl ulaştın (ben anlatacağım)?Kendi evinden daha çok Maxx Royallerde, Vogue otellerde kalabilecek hale nasıl geldin (o otellerin fiyatları belli)?

4- deniz baykal’ın kaset olayından sonra eski pezevenkleri geri çekilince görevi nasıl devraldın? Kardeşlerim, bunun benle görüşmek istemesinin sebebi, deniz baykal'a getirdiği kızlardan birinin ailesinin haberi olmuş.

5- Bu konuda Antalya’daki bu aileyle görüşmem için en yakınlarımı araya koyup bana ulaşmak istedi (Kızın ve ailesinin adını vermemiz doğru olmaz). Tabi ki ben böyle bir namussuzluğun parçası olmadım.

6- deniz baykal bu durumdan haberi olduğu için bunun eline düştü. Tabi ki Sayın Cumhurbaşkanıyla deniz baykal’ın hastanedeki görüşmesini, Hasan Doğan üzerinden koordine eden korkmaz karacadır. Sonraki yükselişini zaten tüm Türkiye biliyor.

7- süslü sülüman, doncu sülüman; beni rezil etmek istediniz. Nasıl hepinizi kibrit kutusunun içine tek tek sokuyorum? Daha bunlar iyi günleriniz, size neler yapacağım. korkmaz karaca, çıkıp bir açıklama yapsana, ben Sedat Peker’le görüşmek için talepte bulunmadım bir desene.

8- süslü sülü, bir gram namusun varsa bu adamı rüşvetten ve muhabbet tellallığından gözaltına alırsın. korkmaz karaca, bunu sana niye yaptım biliyor musun? süslü sülünün benle olan davasında haksız olduğu halde onun lehine çalışmalar yaptın.

9- Onun lehine çalışmalar yapanların bak daha başına neler gelecek. Hele ben video çekmeye başlayayım, bak dünya nasıl şenlenecek.