Beşiktaş’tan 'corona' açıklaması

Siyah beyazlı kulüp, 24 Haziran'daki coronavirüs testleri pozitif çıkan Adem Ljajic ve Umut Nayir hakkında açıklama yaptı

Beşiktaş’tan 'corona' açıklaması

CiddiGazete- Beşiktaş Kulübü’nden yapılan açıklamada, Haziran ayında coronavirüs testleri pozitif çıkan Umut Nayir ve Adem Ljajic‘in 14-15 Temmuz’da yapılan coronavirüs testlerinin negatif olduğu belirtildi.

İki futbolcu, TFF protokolleri gereği 5 gün arayla 3 kez test olacak ve ardından sahalara dönebilecek. Bu süre de ligin bitiminden sonraya denk geldiği için 2 oyuncu Fenerbahçe ve Gençlerbirliği maçlarında oynayamayacak.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklama şöyle:

24 Haziran 2020 tarihinde Türkiye Futbol Federasyonu protokolleri çerçevesinde Kulübümüzde gerçekleştirilen rutin Covid-19 PCR testleri pozitif sonuçlanan futbolcularımız Adem Ljajic ile Umut Nayir'in takip süreçleri kapsamında 14-15 Temmuz 2020 tarihlerinde yapılan testleri negatif olarak sonuçlanmıştır. Klinik takiplerinde hiçbir bulguya rastlanmayan Adem Ljajic ile Umut Nayir, ilgili Türkiye Futbol Federasyonu protokollleri gereği sezonun son iki maçında formamızı giyemeyeceklerdir.

Güncelleme Tarihi: 16 Temmuz 2020, 21:58
YORUM EKLE