Galatasaray'da gergin anlar

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda Mağazacılık Genel Müdürü Öğüdücü konuşurken tansiyon yükseldi. Yerine oturmak isteyen Öğüdücü'nün arkasındaki bir üyenin ayağı takılıp iler doğru hale yapınca salon karıştı

Galatasaray'da gergin anlar

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda bir ara sinirler gerildi. Mağazacılık Genel Müdürü konuşurken kendisine laf atıldı. Öğüdücü yerine otururken Cemal Kadir Sevim isimli üye kendi koltuğuna gitmek için hareketlendi. Bu sırada ayağı takılan Sevim, ileri doğru hamle yapınca Öğüdücü'ye vuracak zannıyla salon bir anda karıştı.
Salonda birçok kişi " Sen kime vuruyorsun" diye bağırıp tepki gösterdi. Salona güvenlikler girdi ve Ali Öğüdücü'yü bu bölgeden uzaklaştırdı. Öğüdücü, salon dışına alınırken Cemal Kadir Sevim isimli üye, "Ayağım takıldı, düşüyordum. Kesinlikle Öğüdücü'ye hamle yapmadım. Gidip özür dileyeceğim" dedi ve dışarı çıkıp Ali Öğüdücü'den özür diledi.

Bu sırada salonda Kamil Gezer isimli üye arkasında bulunan Fatih Altaylı'ya "Senin televizyonlarda yaptığın konuşmalar yüzünden salonda bu tartışmalar yaşanıyor" diyerek çıkıştı. Tartışmayı araya giren diğer üyeler önledi.

YORUM EKLE