Sergen Yalçın neden atıldı

Beşiktaş'ın yardımcı antrenörü Murat Şahin, Sergen Yalçın'ın kırmızı kart görmesiyle ilgili, "Hocanın atılmasının nedeni sahaya girip topa vurmasıydı. Hakeme yönelik herhangi sözlü veya fiili bir şey yok" dedi

Sergen Yalçın neden atıldı

CiddiGazete- Beşiktaş-Sivasspor maçında kart gören teknik direktör Sergen Yalçın'ın yerine basın toplantısına katılan Murat Şahin, her maçı kazanmak için sahaya çıktıklarını belirterek, "Milli ara öncesinde moral bulmak ve yukarıdaki yerimizi kaybetmemek adına önemli üç puandı. Maç genelinde pozisyon vermedik. Sadece Pedro Henrique'nin bir pozisyonu vardı" dedi.

Karşılaşmada iki gol atan Güven Yalçın'a değinen Şahin, "Güven için iyi oldu, iki güzel gol attı. Özellikle ilk golü sezonun gollerinden biriydi. Kendine gelmesi ve şans bulması adına onun için önemli bir geceydi" ifadelerini kullandı.

Sergen Yalçın'ın kırmızı kart görme nedeniyle ilgili soruya da cevap veren Şahin şöyle dedi: Hocanın atılmasının nedeni sahaya girip topa vurmasıydı. Hakeme yönelik herhangi sözlü veya fiili bir şey yok.

Sakatlıklardan dolayı milli takıma hangi oyuncuların gitmeyeceği yönünde soruya ise Şahin, "Ghezzal'i zaten çağırmadılar. Pjanic, Larin ve Atiba gitmeyecek. Vida'nın sakatlığı geçti ve oynadı. N'Sakala da gidecek. Sakatlığı ciddi olmayan veya iyileşen oyuncular milli takıma katılacak" diye cevap verdi.

Güncelleme Tarihi: 02 Ekim 2021, 22:51
YORUM EKLE