Ankara’nın en 'tatlı' festivali başlıyor

ANKAmall 20. yılında, "tatlı" bir festivale ev sahipliği yapacak. Ozan Doğulu ve Mazhar Alanson konserleriyle renklenecek "TatlıFest" bugün bugün start alacak

Ankara’nın en 'tatlı' festivali başlıyor

CİDDİGAZETE

Ankara'nın ünlü alışveriş merkezlerinden ANKAmall, 20’nci açılış yıldönümünde ziyaretçilerini Başkent'in en keyifli festivali "TatlıFest" ile karşılıyor.

FESTİVAL BUGÜN START ALACAK

ANKAmall Botanik Bahçe’de kapılarını açacak olan festival, eğlenceli programlarıyla, 30 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek.

Türkiye’nin dört bir yanından 30’a yakın tatlı firmasının katılımıyla gerçekleşecek festivalde, en farklı ve en lezzetli tatlılar, çeşitli ikramlar, müzik grupları, görsel şovlar ve çocuk atölyeleri yer alacak.

OZAN DOĞULU VE MAZHAR ALANSON KONSER VERECEK

Gün boyu en farklı tatlıların lezzetlerine bakıp görsel şovlarla vakit geçiren ziyaretçiler, akşamları konserlerle festivalin keyfini yaşayacak.

Çıkardığı son albüm olan "130 BPM Kreşendo"yla dikkatleri üzerine çeken Ozan Doğulu, bugün (Cuma) hayranlarıyla buluşacak.

Festivalin ikinci gününde ise (cumartesi) Mazhar Alanson en sevilen şarkılarını Ankaralılar için seslendirecek. Konserler saat 21.00’de başlayacak.

Güncelleme Tarihi: 28 Haziran 2019, 01:51
YORUM EKLE