CiddiGazete- AKP Gençlik Kolları, Aydın'ın Nazilli ilçesinde bir binaya Millet İttifakı genel başkanlarının resmedildiği bir afiş astı. Afişte genel başkanların yuvarlak bir masa etrafında toplanması karikatürize edilirken, masanın altında silahlı bir kişinin olduğu görüldü.

Bunun üzerine CHP Aydın Milletvekili ve Adalet Komisyonu üyesi Süleyman Bülbül afişin asıldığı alana giderek açıklama yaptı.

Bülbül açıklamasında, "Sayın Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Aydın Nazilli'de yapacağı miting öncesi her seçim sürecinde olduğu gibi provokasyon dolu bir olay yaşandı. AKP Nazilli Gençlik Kolları, altılı masayı terörle suçlayan çirkin bir pankart astı. Gider ayak bu milleti daha ne kadar böleceksiniz. Ülkenin yarısından fazlasını temsil eden sayın genel başkanları terörle suçlamak haddinize mi? Bu ucube, akıl dışı, zihniyet çürüklüğünün dışa vurumu olan pankart oradan derhal indirilmelidir" dedi.

CHP’li Bülbül, ayrıca afişle ilgili Nazilli Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunduklarını belirtti.

AKP'nin afişiyle birlikte, Habur'da yaşanan rezalet, Diyarbakır Meydanı'nda okunan Apo'nun mektupları, seçim öncesi TRT'ye çıkartılan terörist Osman Öcalan ve TRT'ye yönetim kurulu üyesi olarak atanan Hilal Kaplan'ın PKK'ya yaptığı güzellemeler geldi.