'Melania Trump dublör kullanıyor'

ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın Alabama’da çekilen fotoğrafı sosyal medyada 'Melania Trump dublör kullanıyor' tartışmasını alevlendirdi

'Melania Trump dublör kullanıyor'

Hortum felaketinin yaşandığı Alabama'yı ziyaret eden ABD Başkanı Donald Trump ve eşi Melania Trump'ın fotoğrafı sosyal medyada 'Melania Trump dublör kullanıyor' tartışmasını yeniden gündeme getirdi.

Birçok kullanıcı '#FakeMelania' (Sahte Melania) etiketiyle First Lady'nin vücut dublörü kullandığını ileri sürdü.

Geçen hafta, ABD'nin Alabama eyaletinde meydana gelen hortum faciasında 23 kişi hayatını kaybetmiş ve bölgede bulunan birçok ev de yıkılmıştı.

ABD Başkanı Donald Trump, eşi First Lady Melania Trump ile birlikte Alabama eyaletine giderek incelemelerde bulundu ve halkın sıkıntılarını dinledi.

Trump, eşi Melania Trump ile kasırgada ölen 23 kişi için yapılan anıt mezarlığı da ziyaret etti.

İkilinin mezarlık ziyareti sırasında çekilen bir fotoğrafı Melania Trump'ın vucüt dublörü kullandığı iddialarını yeniden alevlendirdi.

Twitter'da kullanıcılar #FakeMelania etiketini kullanarak söz konusu fotoğraflardaki kişinin First Lady'e benzemediğini belirttiler.

Bir kullanıcı 'Bu gerçek Melania değil' ifadelerini kullanırken, bir diğeri 'Bugünki favorim sahte Melania' ifadelerini kullandı.

(Sputnik)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER