Türkiye'de yas, Yıldız Teknik'te caz!

Türkiye, kahraman beş şehit askerine yanarken, Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki Manga konseri iptal edilmedi ve öğrenciler, Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz önderliğinde doyasıya eğlendi!

Türkiye'de yas, Yıldız Teknik'te caz!

CiddiGazete- Dün öğle saatlerinde gelen acı haber Türkiye'yi yasa boğdu. Meluni Dağı kırsalında teröristlerle çıkan çatışmada Teğmen Abdulkadir Güler, Uzman Çavuş Onur Doğan, Uzman Çavuş Hüseyin Cankaya, Uzman Çavuş Bican Kapılay ve Sözleşmeli Er Celal Tekedereli şehit oldu.

Birçok yerde eğlence organizasyonları iptal edilirken, Yıldız Teknik Üniversitesi yönetimi geri adım atmadı.

Yıldız Teknopark'taki muhasebe kayıtlarının silinmesiyle gündeme gelen Rektör Prof. Dr. Tamer Yılmaz, Manga'nın konserini iptal etmedi ve şehitler musalla taşında yatarken, "YıldızFast22"deki "çılgın" eğlencede "halay başı" oldu!

DEFİN YAPILDIKTAN SONRA İPTAL

Beş kahraman Türk askeri, bugün dualarla cennete uğurlanacak. Şehitlerin defin işlemi tamamlandıktan sonra, Yıldız Teknik Üniversitesi'ndeki konserlere bu akşam ve yarın akşam ara verilecek!

Şehit haberi geldikten yaklaşık sekiz saat sonra konser düzenleyen Yıldız Teknik Üniversitesi Rektörlüğü, Manga konserinden sonra şu açıklamayı yaptı:

Güncelleme Tarihi: 26 Mayıs 2022, 08:50
YORUM EKLE