Dr. Edizer’den manidar mesaj!

Açığa alınan Dr. Ali Edizer, "Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi" dedi

Dr. Edizer’den manidar mesaj!

CiddiGazete- Eski adıyla GATA, yeni adıyla Sağlık Bilimleri Üniversitesi Gülhane Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde başhekim yardımcısı olarak görev yapan Dr. Ali Edizer, sosyal medyada tepki gören mesajları nedeniyle Sağlık Bakanlığı tarafından önce idari görevinden sonra hekimlikten uzaklaştırılmıştı.

‘EMEKLİ OLMAKTAN VAZGEÇTİM’

Bir dönem eski Sağlık Bakanı Recep Akdağ’ın özel kalem müdürlüğünü de yapan Edizer, sosyal medyadan paylaştığı mesajda, "Susmamı, bir kenara çekilmemi tavsiye eden iyi niyetli kardeşlerime teşekkür ederim. Amma: İki yıldır emekli olayım, diyordum, şimdi vazgeçtim. Hukuk dairesinde sonuna kadar mücadele edeceğim. Her şey sadece Allah'ın (cc) dilemesiyle olur…" ifadelerini kullandı.

‘AÇIĞA ALINMAK DERKEN?’

Daha sonra yeni bir mesaj daha paylaşan Ali Edizer, "Açığa alınmak derken? Bizim açıkta olması gereken her şeyimiz açıktaydı zaten. Kapalı olması gereken de bizimle mezara gider; yaverliğimizin sırları gibi" dedi.

Güncelleme Tarihi: 09 Ekim 2020, 15:42
YORUM EKLE