Ekmek üreticileri Ankara’da toplanacak

Ekmek üreticilerinin en büyük meslek kuruluşu olan Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu, e-Fatura’ya geçişle ilgili 81 il başkanını Ankara’da bir araya getirecek

Ekmek üreticileri Ankara’da toplanacak

CiddiGazete

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu, Uyumsoft Bilgi Sistemleri A.Ş. ile yaptığı işbirliğiyle dev bir adım attı. 81 il başkanının katılımıyla yapılacak “Genişletilmiş Ekmek Üreticileri ve Fırıncıların e-Faturaya Geçiş Ticari Ortaklık Çalışması” Ankara’da düzenlenecek.

Türkiye Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu, e-Faturaya geçiş ve Ekmek Çalıştayı’nın mesleki gereksinimleri karşılayacak bilimsel bir etkinlik olduğunu belirterek, “Bir yandan vatandaşlarımızın ucuz ve kaliteli ekmek ihtiyacını karşılamaya çalışırken, bir yandan da üreticilerimizin zor ekonomik koşullarda ayakta kalmaları için çaba gösteriyoruz. Uyumsoft bilişim firmasıyla imzalamış olduğumuz iş ortaklığının 81 il başkanımıza tanımını yapacağız, ayrıca üreticilerimizin sorunlarıyla ilgili çözüm önerilerinin tartışılacağı bir çalıştay düzenleyeceğiz” dedi.

81 ilin meslek örgütü başkanlarını bir araya getirecek çalıştay, 25 Aralık Çarşamba günü Ankara SC IN Otel’de saat 08.00’de başlayacak ve gün boyu devam edecek. Çalıştayda açılış konuşmasını Ekmek Üreticileri Federasyonu Başkanı Murat Kavuncu yapacak, Uyumsoft  Bilgi Sistemleri A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Önder de katılımcılara teknolojik bilgi aktaracak. e-Fatura, e-Arşiv Fatura ve e-İrsaliye’ye geçiş seminerini ise Uyumsoft Bilgi Sistemleri A.Ş.’den Fatma Akşit verecek.

Güncelleme Tarihi: 16 Aralık 2019, 21:40
YORUM EKLE
YORUMLAR
Adem kaya
Adem kaya - 1 yıl Önce

Evet bence güzeldir akdivite

M.Kemal Uncu
M.Kemal Uncu - 1 yıl Önce

Ekmek üreticileri Federasyonumuzun Çalıştay programı Hayırlara vesile olmasını Rabbimden Diliyorum.
E fatura geçiş sistemi ile Alakalı yaptığınız çalışmayı'da Ayrıca Tebrik eder camia'mıza ve bütün ülkemize sağlık huzur ve bol bereketli kazançlar getirmesini yüce Rabbimden Diliyorum.
Ekmek üreticileri federasyonu Genel Bşk.Yrd.