CiddiGazete- Avcılar'da evine girdikleri Iraklının ellerini ve ayakların bağlayıp evden para ve köpeğini çalan 6 Filistinli yakalandı.

Olay, Denizköşkler Mahallesi Ahmet Kaya Caddesi'nde meydana geldi. İddiaya göre, Irak uyruklu Ali Hameed'in evine gelen 6 Filistinli, ellerini ve ayaklarını bağladı.

Şüpheliler ardından evde arama yaparak 3 bin dolar, 2 bin lira, ziynet eşyaları, saat, kredi kartları ve köpeğini alıp kaçtı.

Iraklı Ali Hameed bir süre sonra kendi imkanlarıyla ellerini çözerek polise haber verdi.

Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğü Asayiş Büro ekipleri Iraklı adamın şikayeti üzerine şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.

Ekipler, 2 gün boyunca çevredeki güvenlik kameralarını inceleyerek şüphelilerin Ambarlı Mahallesi'nde kaldıklarını tespit etti. Filistinlilerin evine yapılan operasyonda, 6 şüpheli gözaltına alındı. Evde de çaldıkları kartlar, belgeler ve köpeğin yanı sıra çok sayıda hap şeklinde uyuşturucu ele geçirildi.

Şampiyonluk derbisi Fener'in Şampiyonluk derbisi Fener'in

Gözaltına alınan 6 şüpheli emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. 6 şüpheli çıkarıldıkları Nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğince tutuklandı.