CiddiGazete- İyi Parti'nin yeni seçim kampanyası başladı. 2023 seçimlerine yönelik; "Tarih Yazacağız!" ve "Birlikte Kazanacağız!" sloganları yer alan kampanyada İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile olan fotoğrafı, "Tarih Yazacağız!" sloganıyla, Kemal Kılıçdaroğlu ile olan fotoğrafı ise "Birlikte Kazanacağız!" sloganıyla Türkiye genelinde billboardlara yansıdı.

seçim 18

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener'in uzun bir süredir vurguladığı millet iradesi kavramı üzerinden işlenen kampanyanın, televizyonlara yansıyan ve sosyal medya hesaplarında da paylaşılan videoda Akşener'in "Milletin sesi neredeyse; biz oradayız! Milletin iradesi neredeyse; biz oradayız! Milletin derdi neredeyse; çözümlerimizle birlikte biz oradayız! Milletimizin açtığı yolun önünde, hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye hep birlikte devam edeceğiz! Birlikte Kazacağız! Tarih Yazacağız!" ifadelerine yer verildi.

Mehmet Şimşek'ten ilginç hamle Mehmet Şimşek'ten ilginç hamle

Ayrıca Akşener'in 2019 yılındaki belediye seçimlerinden, 2020 yılından itibaren yürüttüğü esnaf gezilerinden, Saraçhane konuşmasından, Ekrem İmamoğlu ve Mansur Yavaş ile beraber gittikleri deprem bölgesi ziyaretinden ve 6 siyasi parti genel başkanının yer aldığı görüntüler paylaşıldı.