CiddiGazete- Türkiye Kupası'nda 3. maçları yarın oynanacak 7 karşılaşmayla başlayacak.
Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre, kupada 3. tur maçlarının programı şöyle:
Yarın:
13.00 Kasımpaşa- 68 Aksaray Belediyespor (Recep Tayyip Erdoğan)
14.00 Ankara Keçiörengücü- Burhaniye Belediyespor (Aktepe)
14.00 Manisa FK- Pazarspor (Mümin Özkasap)
14.00 Gençlerbirliği- Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi (Eryaman)
15.00 Afyonspor- 1984 Muşspor (Zafer)
17.30 Hatayspor- Sarıyer (Atatürk Olimpiyat)
20.00 Alanyaspor- Belediye Kütahyaspor (Alanya Oba)
1 Kasım Çarşamba:
13.00 İstanbulspor- Kepezspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
14.00 Bandırmaspor- Alanya Kestelspor (Bandırma 17 Eylül)
14.00 Adanaspor- Hacettepe 1945 (Yeni Adana)
14.00 Kastamonuspor- Ayvalıkgücü Belediyespor (Kastamonu Gazi)
14.00 Ümraniyespor- Orduspor 1967 (Ümraniye Belediyesi Şehir)
14.00 Isparta 32- Yeni Mersin İdmanyurdu (Isparta Atatürk)
14.00 Kırşehir Futbol- 23 Elazığ FK (Kırşehir Ahi)
14.00 Somaspor- Talasgücü Belediyespor (Soma Atatürk)
14.00 Arnavutköy Belediyespor- Gölcükspor (Bolluca)
14.00 Düzcespor- Kuşadasıspor (Düzce Şehir)
14.00 Menemen FK- Nevşehir Belediyespor (Tire Gazi Mustafa Kemal Atatürk)
14.00 Etimesgut Belediyespor- Bigaspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
14.00 Tuzlaspor- Çankayaspor (Sancaktepe 15 Temmuz)
14.00 Giresunspor- Beyoğlu Yeni Çarşı (Çotanak Spor Kompleksi)
14.00 İnegölspor- Belediye Derincespor (İnegöl İlçe)
14.00 Karacabey Belediyespor- Bornova 1877 (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
14.00 Fethiyespor- Tokat Belediye Plevnespor (Fethiye İlçe)
14.00 Altay- Aliağa Futbol (Alsancak Mustafa Denizli)
14.00 Kırklarelispor- Karaköprü Belediyespor (Kırklareli Atatürk)
15.00 Boluspor- Karaman FK (Bolu Atatürk)
16.30 MKE Ankaragücü- Malatya Arguvanspor (Eryaman)
18.30 Erzurumspor FK- Diyarbekirspor (Erzurum Kazım Karabekir)
20.30 Antalyaspor- 52 Orduspor FK (Corendon Airlines Park Antalya)
2 Kasım Perşembe:
13.00 Sivasspor- Artvin Hopaspor (BG Grup 4 Eylül)
15.00 Gaziantep FK- Efeler 09 (Kalyon)
17.30 Konyaspor- Erbaaspor (MEDAŞ Konya Büyükşehir)
20.00 Kayserispor- Iğdır FK (RHG EnerTürk Enerji)