Ece Erken boşanıyor mu?

Geçtiğimiz haziran ayında nikah masasına oturan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun ayrıldığı iddia edildi

Ece Erken boşanıyor mu?

CiddiGazete- Ünlü sunucu Ece Erken’in, evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla aşk yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve ardından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden boşanmıştı.

Bir dargın bir barışık ilişkilerine yeniden şans veren çift, geçtiğimiz haziran ayında Bodrum'da nikah masasına oturdu.

Balayı için başka bir yeri tercih etmeyen aşıklar, yaz boyunca da Bodrum'da tatil yaptı.

BİRBİRLERİNİ SİLDİLER

Ancak çift hakkında ayrılık iddiası ortaya atıldı. Bu dedikoduyu güçlendiren detay da ikilinin Instagram'da birbirlerini takip etmeyi bırakıp, Erken'in eşiyle birlikte yer aldığı fotoğrafları da kaldırması oldu. Ünlü sunucu ayrıca, Instagram profilindeki 'Myazıcıoğlu' soyadını da sildi. Bu hamlelerden sonra çift hakkında, ‘Boşanacaklar mı’ sorusu sorulmaya başlandı.

Haberler karşısında sessiz kalan Ece Erken, oğlu Eymen'i de alıp tatile çıkarken, Mahmutyazıcıoğlu Instagram hesabını kapattı.

3. KEZ NİKAH MASASINA OTURDU

Erken, 2007–2009 yılları arasında Tuncer Öztarhan, 2014-2015 yılları arasında ise Serkan Uçar ile evlilik yaşamıştı. Erken'in Uçar ile birlikteliğinden Eymen (6) adında bir oğlu bulunuyor.

‘EVLİLİKTEN KORKUYORUM’

Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile evlenmeden önce kendisine yöneltilen, “Evlenmek istiyor musunuz” sorusuna, "Yok desem de evet desem de yalan olur. Evlilik konusunda kafam çok karışık. İki kere evlenip boşandım. Şimdiki beraberliğimden de evlilik teklifi aldım ama evlilikten korkuyorum. Evlilik konusunda başarılı değilim. Sevgiliyken kapıyı vurup gidiyorsun, öyle bir gücün var ama evliyken yok. Sanki kelepçe takmak gibi geliyor bana. Çok sevdiğin insanla evlenmek çok ayrı bir şeydir, eminim. Kapım evliliğe aralık ama tam açık değil” cevabını vermişti.

OLAYLI İLİŞKİDE NELER YAŞANDI?

Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun yasak aşkı magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili, "9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle birlikte olmadım" açıklamasını yapmıştı.

OTOMOBİLLERE SALDIRDI

Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun o dönem eşi olan Benan Mahmutyazıcıoğlu ise, Ece Erken'in, gece yarısı evinin önüne gelip, araçlarına zarar verdiğini gösteren görüntüleri paylaşmıştı. Benan Mahmutyazıcıoğlu, ardından Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdığını duyurmuştu.

İSTİFA ETTİ

Aşkını canlı yayında ilan eden ve gelen tepkiler üzerine sunuculuğunu yaptığı magazin programından istifa eden Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu'nun kendisine verdiği boşanma davası belgesini göstererek, ilişkilerinin boşanma davasından sonra başladığını iddia etti. Ancak dava belgesinin gerçek olmadığı ortaya çıktı.

ŞAFAK MAHMUTYAZICIOĞLU NE DEMİŞTİ?

Ece Erken'in boşanma belgesini paylaşmasından sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:
Boşanmamın Ece ile alakası yoktur. İsim Ece Erken yerine başka biri olsaydı bu konu kimsenin umrunda olmayacak, kimse de bu durumdan haberdar olmayacaktı. Eşimden ayrılma kararı aldığım ve evden uzakta yaşadığım bu dönemde Ece ile tanıştım ve bir ilişkim oldu. Ancak bu kararı alma sebebim kesinlikle Ece değil. Bu yüzden Ece'nin suçlanması beni rahatsız ediyor. Ece'den başka da bu süreçte yaşadıklarım oldu. Bu olayda sorumlu kişi benim. Boşanma davası açtım ve belgeyi ben Ece'ye verdim. Fakat anlaşmalı boşanma davasında her şeyimi verecektim ama bundan vazgeçtim. Sonra yeniden bir dava açtım. Boşanma fikrimden vazgeçmedim.”

KAYNAK: HaberTürk

YORUM EKLE