Hadise'den Reza Zarrab açıklaması

Ebru Gündeş, "Başka kadınlarla ilişkisi var" diyerek eşi Reza Zarrab'a boşanma davası açtı. Zarrab'ın Hadise ile de ilişkisi olduğu iddia edilince ortalık karıştı

Hadise'den Reza Zarrab açıklaması

CiddiGazete- Ünlü sanatçı Ebru Gündeş, 11 yıldır evli olduğu Reza Zarrab'a Bodrum Aile Mahkemesi’nde boşanma davası açtı.

Reza Zarrab'ın başka kadınlarla ilişkisinin bulunduğunu iddia eden Gündeş, o kadınlardan birini kendisinin de yakından tanıdığını ifade etti.

Bu gelişmeler üzerine, Hürriyet'te “Ebru Gündeş ile 'O Ses Türkiye' yarışmasında bir dönem jüri koltuğuna oturan, programda ve ev ortamında da sürekli bir arada olan Hadise’nin Zarrab ile ilişki yaşadığı” iddia edildi.

"HESABINI SORACAĞIM"

Şarkıcı Hadise söz konusu iddialara Instagram hesabından cevap verdi:

"Güne hakkımda çıkan inanılmaz iftiralarla başladım. Bugüne kadar karşılaştığım tüm hakaretler, aşağılamalar, iftiralara karşı sabırla ve empatiyle yaklaşmaya çalıştım ama bu kadar uzun boylu değil. Kimse benim namusumu, şerefimi lekeleyemez. Avukatım Hakan Öncel aracılığı ile tüm hukuki yollarla bu mübarek ramazan gününde bana bunu yaşatanlara hesabını soracağım."

Güncelleme Tarihi: 18 Nisan 2021, 16:14
YORUM EKLE