CiddiGazete- Kobra Murat, katıldığı bir programda "18 kilo altın, 18 ev ve 4 tane yazlığım var" sözlerinin yanlış anlaşıldığını söylemişti. 2. Sayfa'ya konuk olan Kobra Murat, "Ben 'Şu ana kadar aldıklarım 18 kiloyu bulmuştur' dedim, kes yapıştır olunca '18 kilo altınım var' olarak girdi sitelere. Telefonum susmuyor şu anda" demişti.

Kobra Murat daha sonra ise yurtdışından kazandığı dolarları altına yatırdığını söylemişti. Aramızda Kalmasın programına konuk olan şarkıcı, MASAK'tan arandığını belirterek şöyle dedi:

"BU ALTINLAR ÇOK PATLADI"

"Senin yüzünden MASAK beni aradı, eve kağıt geldi. Sizi araştırmaya aldık dediler, elim ayağım titredi. Benim 5 katlı bina yapacağım mermerciye borcum var. Telefonu bulduk aradık nedir diye. 'Murat Bey; Dilan Polat'tan dolayı camiada olan insanlar' dedi, 'İncelemeye alındı' dedi. 'Bunların arasında siz de varsınız' dedi. 'Neyimi inceliyorlar benim' dedim, 'Şirketiniz olması lazım' dedi. Kemancının şirketi mi olacak?"

Darülaceze'de tedaviye alındı Darülaceze'de tedaviye alındı

Kobra Murat ayrıca "Bu altınlar çok patladı. Caner'in programında dedim ya 18 kilo altın... Altınları sormadı, banka hesabını sordu, kaç parasını devlete vergi veriyorum ben... Ben de el koyacaklar sandım" ifadelerini kullandı.