CiddiGazete- Müge Anlı, ATV’de ekrana gelen ‘Müge Anlı ile Tatlı Sert’ programının 20 Haziran tarihli yayınında, İstanbul Asayiş Şube Müdürü Şinasi Yüzbaşıoğlu ile evleneceğini açıklamıştı.

Müge Anlı evlilik haberini verirken şu ifadeleri kullanmıştı:

"Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi ama ne yazık ki, o kadar yalan yanlış haberler çıkıyor ki. Ben zaten hiçbirine cevap vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, kötü yazanlara söylüyorum, yazıyorsunuz, sizi okumuyorum!

Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi ama bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca evinizde misafir etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok mutlu edecek bir haberi ilk ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim.

Herkes evleniyor, çok abartacak bir şey yok bence ama mutlu olacağınızı biliyordum. Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın adını da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın adı Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da saygı duyduğum bir mesleği var. Siz her zaman benim özel yaşamıma saygı duydunuz. Bu kararıma da saygı duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim."

KINA GECESİ

Müge Anlı’nın bu açıklamasının ardından detaylar ortaya çıkmaya başladı. Müge Anlı için geçtiğimiz hafta sonu kına gecesi düzenlendiği belirtildi. Müge Anlı’nın kına gecesine Zahide Yetiş, Zuhal Topal ve Şebnem Bursalı’nın da aralarında az sayıda yakın dostunun katıldığı iddia edildi.

NİKAH TARİHİ

Kenan Doğulu konserine telif baskını Kenan Doğulu konserine telif baskını

Bir yıldır birlikte oldukları tahmin edilen Müge Anlı- Şinasi Yüzbaşıoğlu çiftinin 25 Haziran Cumartesi günü aile arasında düzenlenecek sade bir törenle dünyaevine gireceği iddia edildi.

Müge Anlı’nın 1993 yılında evlenip 2008 yılında boşandığı gazeteci Burhan Akdağ ile evliliğinden 2002 yılında dünyaya gelen Lidya Müge isimli bir kız çocuğu bulunuyor.