Adana'da Meclis üyesi, boşandığı eşini bıçakladı

Eşi Zeynep Aksoy'u mahkeme çıkışı eve götürürken tekrar beraber olmaya ikna edemeyince darbedip bıçaklayan Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Ali Aksoy gözaltına alındı

Adana'da Meclis üyesi, boşandığı eşini bıçakladı

CiddiGazete- Adana'da yaşayan İyi Parti Sarıçam Belediyesi Meclis Üyesi Ali Aksoy (48) ile eşi Zeynep Aksoy (41), geçimsizlik nedeniyle aile mahkemesi tarafından dün boşandı.

Ali Aksoy, mahkeme çıkışı Zeynep Aksoy'ya "Gel seni eve bırakayım" diyerek otomobiline aldı.

BARIŞMA TEKLİFİNİ REDDEDİLİNCE BIÇAKLADI

Ali Aksoy yolda boşandığı eşini yeniden birlikte olmak için ikna etmeye çalıştı ancak başarılı olamadı. Ali Aksoy bunun üzerine, Çukurova Üniversitesi yerleşkesine geldiği sırada boşandığı kadını önce darbetti daha sonra da bacağından bıçakladı.

Ali Aksoy, eski eşini hastaneye götürmek yerine Osman Gazi Mahallesi'ndeki evine bırakıp kaçtı. Yaralı kadın telefonla 112'yi arayıp boşandığı eşinin kendisini bıçakladığını söyleyip yardım istedi. Zeynep Aksoy, olay yerine gelen ambulansla Yüreğir Devlet Hastanesi'ne getirilerek tedavi altına alındı.

GÖZALTINA ALINDI

Ali Aksoy ise bir süre sonra polis tarafından yakalandı. Zanlı koca, polis merkezine götürülüp ifadesi alındıktan sonra adliyeye sevk edildi.

Güncelleme Tarihi: 21 Haziran 2021, 01:07
YORUM EKLE