Akşener'e yine FETÖ tehdidi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın, Devlet Bahçeli aleyhine dava açması halinde Meral Akşener'in FETÖ iltisakının ortaya çıkacağını savundu

Akşener'e yine FETÖ tehdidi

MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın Twitter hesabından, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'le ilgili sert açıklamalarda bulundu.

Yalçın'ın açıklaması şöyle:

"İP'in bahtsız Müdiresi MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli hakkında yarın suç duyurusunda bulunacakmış. Sevsinler onun suç duyurusunu! Aman ne iyi olur. Böylece pandoranın kutusu açılır, hanımefendinin kirli çamaşırları ortalığa serilir."

'BAŞBAKAN OLACAĞIM' DEMEK DENSİZLİK!

"15 Temmuz'a yaklaşırken sözde Yurtta Sulh Konseyi'nin adını bir slogan gibi kullanıp Atatürk'ün veciz sözünü istismar ederek kamuoyuna işaret veren, sonra da 'Ben başbakan olacağım.' diyen müdiredeki densizliğe, pervasızlığa bakın hele!"

"VENÜS'TEN GELMİŞ BİR YARATIK"

"Azılı FETÖ firarisi Emre Uslu tarafından Türkiye düşmanı kanlı örgütün Cumhurbaşkanı adayı olarak ilan edilen, hatta bu konuda adı geçen hainle tweet'leşen sanki kendisi değil de Venüs'ten gelmiş bir yaratık. 2016 da Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi'ne yönelik operasyonlar sırasında; Bilgi İşlem Merkezi'nin bilgisayarlarında, MHP'ye yönelik komplo kasetlerinin ham görüntüleriyle birlikte FETÖ elebaşının kendisi hakkında 'Onu koruyun!' talimatı çıkan, sanki müdire değil de bir başkası!"

"KİRLİ İLİŞKİLERİNİN HASIRALTI EDİLECEĞİNİ SANIYORSA YANILIYOR"

"İP'in müdiresi suçunu bastırarak baskın çıkacağını, güneşi balçıkla sıvayacağını, kirli ilişkilerinin hasıraltı edileceğini sanıyorsa aldanıyor.

Sayın Genel başkanımız hakkında suç duyurusunda bulunduktan sonra konu yargıya intikal ettiğinde müdirenin bütün marifetleri birer birer mahkeme önüne gelecek. Bakalım göreceğiz, o zaman el mi yaman bey mi yaman!"

YORUM EKLE