Bahçeli, Meral Akşener'i neden aradı!

Devlet Bahçeli'nin İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'i "geçmiş olsun" demek için aradığı ve kendisine doğal ilaçlar tavsiye ettiği, "Sık sık ıhlamur iç" dediği iddia edildi

Bahçeli, Meral Akşener'i neden aradı!

CiddiGazete- İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Ocak ayında coronavirüse yakalandı. Meral Akşener'e "geçmiş olsun" telefonu edenlerin arasında Devlet Bahçeli'nin de olduğu iddia edildi.

Korkusuz Gazetesi yazarı Ahmet Takan, bugünkü köşesinde Devlet Bahçeli'nin "geçmiş olsun" telefonunun ayrıntılarını yazdı. Bahçeli'nin Meral Akşener ile konuşması sırasında kendisine doğal bazı ilaçlar önerdiği ve sık sık ıhlamur içme tavsiyesinde bulunduğu iddia edildi.

Ahmet Takan'ın yazısının ilgili bölümü şöyle:

“İYİ Parti lideri Meral Akşener de Ocak ayının son haftasında Kovid'e yakalanmıştı. Eşi Tuncer beyle 1 hafta evde karantinada kaldı.

Doğaldır ki, Meral Akşener çok sayıda 'geçmiş olsun' telefonu aldı. Ama öyle bir isimden telefon geldi ki Akşener'e, o da çok hayret etti demesem yalan olur.

Meral Akşener'i telefonla 'geçmiş olsun' dileklerini iletmek için arayan İYİ Parti liderine MHP'den kopuş sürecinden beri ağır hakaretler yağdıran Devlet Bahçeli'nin ta kendisiydi. Aralarında hiçbir şey yokmuş gibi Devlet Bahçeli en nazik ses tonuyla 'geçmiş olsun' dileklerini iletti. Sonra, Meral Akşener'e karantina sürecinde dikkat etmesi gereken hususları teker teker sıraladı. Bahçeli, Akşener'e faydası olduğuna inandığı doğal ilaçları söyledi ve kullanmasını tavsiye etti, 'Aman şunlara şunlara mutlaka dikkat et' mahiyetinde uyarıları oldu. Bahçeli, Akşener'e ısrarla 'ıhlamur iç' dedi."

Güncelleme Tarihi: 05 Mart 2022, 00:56
YORUM EKLE