Bakan Koca'dan İstanbul'da kritik toplantı!

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, İstanbul Bölge ve İl İdaresi yöneticileri ve kentin sağlık yöneticileriyle toplantıda bir araya geldi

Bakan Koca'dan İstanbul'da kritik toplantı!

CiddiGazete- Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İstanbul'da vaka sayılarındaki büyük artışın, şehirde her alanda harekete geçmeyi gerektirdiğini belirtti.

Sosyal Güvenlik Kurumundan İl Göç İdaresi ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi (DHMİ) Atatürk Havalimanı Müdürlüğüne kadar tüm il idaresiyle bir araya gelerek, hareket planlarını ele aldıklarını aktaran Koca, "İstanbul’da vaka sayılarındaki büyük artış, şehirde her alanda harekete geçmeyi gerektiriyor. Sosyal Güvenlik Kurumundan İl Göç İdaresi ve DHMİ Atatürk Havalimanı Müdürlüğüne kadar tüm il idaresiyle bir araya gelerek, hareket planlarımızı ele aldık. SALGINA KARŞI ORGANİZE OLALIM" ifadesini kullandı.

Bakan Koca, ikinci toplantı duyurusunda ise şunları söyledi:

İstanbul’da vaka sayılarındaki artış, büyük hazırlık gerektiriyor. Çalışmalarımızın 4. gününde üniversite rektörleri, Tıp Fakültelerinin dekanları ve hastane başhekimleriyle bir araya geldik. 3 kurala uyulursa hastanelere daha az ihtiyaç duyarız. SALGINA KARŞI ORGANİZE OLALIM.

YORUM EKLE