Berat Albayrak bombası

Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak'ın yeni kabinede yer alacağı iddiası siyaset kulislerini hareketlendirdi

Berat Albayrak bombası

CiddiGazete- Milli Görüş'ün yayın organı TV5 kanalında Hazine ve Maliye eski Bakanı Berat Albayrak ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı.

Hazine ve Maliye Bakanlığı görevinden Instagram hesabından paylaşım yaparak istifa eden ve o günden bu yana nerede olduğu bilinmeyen Berat Albayrak'ın dönüş yapacağı iddiası gündeme bomba gibi düştü.

Milli Görüş'ün yayın organı TV5'te yayınlanan "Ekonomi ve Ötesi" programında konuşan ekonomist İbrahim Kahveci, Berat Albayrak için yeni kabinede yeni bir bakanlık düşünüldüğünü dile getirdi.

Kahveci yaptığı açıklamada, "Berat Albayrak'ın ağırlığı piyasaya çöküyor. Sayın Albayrak'a muhtemelen bir yer bakılıyor. En ideal gözüken yer Enerji Bakanlığı" ifadelerini kullandı.

Öte yandan gece yarısı kulislerde Albayrak'ın Cumhurbaşkanlığı yardımcılığına getirildiği iddiası ortaya atıldı. Albayrak'ın kabinedeki yeni görevinin sabaha karşı açıklanacağı, canlı yayın için iktidar partisine yakın TV kanallarının muhabir ve kameramanlarının bekletildiği iddia edildi.

Güncelleme Tarihi: 27 Mart 2021, 23:23
YORUM EKLE