Çakıcı, Mekke'nin fethini kutladı!

İnfaz düzenlemesi kapsamında bir süre önce cezaevinden çıkan Alaattin Çakıcı, Mekke'nin fethinin yanısıra, "Ömrünü devlet başkanımızın bekasına adamış" dediği Devlet Bahçeli'nin de doğum gününü kutladı

Çakıcı, Mekke'nin fethini kutladı!

CiddiGazete- Alaattin Çakıcı, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Mekke'nin fethinin yanısıra, Devlet Bahçeli'nin de doğum gününü kutladı.

Çakıcı, Bahçeli için "Sayın devlet başkanımızın bekasına ömrünü adamış" dedi ve doğum gününü kutlayan ifadeler kullandı.

"DÜNYA TÜRKLÜĞÜNÜN EFSANE LİDERİ, SON TÜRKMEN BEYİ!"

Çakıcı'nın Twitter hesabından yapılan açıklama şöyle: Kamuoyuna saygılarımla Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v)’in Medine'den İslam orduları başında Fetih suresi eşliğinde 11 Ocak 630 yılında Mekke'ye girmiştir. 10 gün erken bu kutlu giriş 1 Ocak'a çekilmiştir. Türk milletinin ve İslam dünyasının Mekke'ye girişini saygıyla anarken, başta âlemlere rahmet olarak intikal eden Efendimize dört halife ve efendimizin kutlu sahabelerine Rabbimden rahmet dilerken ne mutlu yolunda gidenlere.

Bu kutlama cuma gününe denk geldiği için Aziz milletimizin ve İslam dünyasının cuma gününü kutlar başta Sayın Devlet başkanımızın ve Türk milletinin bekasına ömrünü adamış dünya Türklüğünün efsanevi lideri son Türkmen Bey’i liderimiz değerli ağabeyim Sayın Bahçeli'nin ve Aziz Türk milletinin yeni yıllarını kutlarken milletimize İslam dünyasına 2021 yılının hayırlara vesile olmasını dilerim kamuoyuna saygılarımla arz ederim Alaattin Çakıcı"

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2021, 10:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mert
Mert - 2 ay Önce

arap olmuş.. cezaevinden çıkmak için bir dünya taviz..