Cüneyt Arkın "Bismillah" dedi

Yeşilçamın usta oyuncu Cüneyt Arkın, oyunu Beşiktaş’ta kullandı. Tekerlekli sandalye ile okula gelen Arkın, “Türkiye’nin huzura, refaha, kardeşliğe, dostluğa, beraberliğe ihtiyacı var” dedi

Cüneyt Arkın "Bismillah" dedi

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için oyunu Beşiktaş’ta bulunan Ali Yalkın Ortaokulu’nda kullandı. Eşi Betül Cüreklibatır ile oy kullanmaya gelen Cüneyt Arkın, aracından okulun dış kapısına kadar tekerlekli sandalye ile geldi.

1014 numaralı sandığın bulunduğu salonda oy vermek için sıraya giren Arkın bir süre sandık görevlileri ile sohbet etti.Cüneyt Arkın oy pusulasının bulunduğu zarfı oy sandığına “Haydi Bismillah” diyerek attı.

Cüneyt Arkın’ın eşi Betül Cüreklibatır da aynı sandıkta oyunu kullandı. Oy kullandıktan sonra seçimle ilgili temennilerini dile getiren Yeşilçam efsanesi, “Türkiye’nin huzura, refaha, kardeşliğe, dostluğa, beraberliğe ihtiyacı var. Sanıyorum bu dostluk, beraberlik, omuz omuza, el ele gidişin birinci aşaması oy vermek. Biz de görevimizi yaptık” dedi.

Güncelleme Tarihi: 24 Haziran 2019, 00:00
YORUM EKLE